Kim jesteśmy ?

Jesteśmy zespołem zgranych, pełnych pasji konsultantów rozwiązań analitycznych. Znamy kilka technologii, ale nie to jest najważniejsze. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów naszych klientów, a nie samych narzędziach. Chcemy doradzać i tworzyć rozwiązania uszyte na ich miarę. Wdrażaliśmy rozwiązania w wielu branżach i mamy kompetencje w wielu obszarach.

Jesteśmy jednym z zespołów w firmie, który obsługuje nie tylko wdrożenia z obszaru BI, ale patrzy na procesy i gromadzone dane holistycznie. Nasza Firma wdraża narzędzia wspierające również obszary finansów, logistyki, produkcji, kadr i płac. Mamy zespół doświadczonych konsultantów ERP, CRM i BI. To nie oddzielne silosy, pracujemy razem i korzystamy ze swoich wspólnych, wieloletnich doświadczeń i kompetencji. Wiedza z tych obszarów jest do dyspozycji zespołu BI, gdyż jesteśmy częścią tych wdrożeń, a nie tylko ich dopełnieniem.

Jak pracujemy Co możemy dla Ciebie zrobić

Twój Partner Microsoft Dynamics 365

microsoft partner wpartner roku 2017

Jako Bonair wyróżnia nas wszechstronność Poznaj nasze kompetencje CRM i ERP

Jak pracujemy ?

Pracujemy tak, aby jak najszybciej osiągnąć pierwszy sukces – aby narzędzie analityczne zaczęło przynosić realne korzyści finansowe dla klienta. Jesteśmy praktykami technik zwinnych, które stosujemy w codziennej pracy projektowej.

Przygotowujemy wizję całości rozwiązania, ale startujemy od małych przyrostów, aby jak najszybciej dostarczyć działające rozwiązanie. Staramy się od początku wdrożenia zaangażować klienta i pozwolić, aby razem z nami tworzył projekt. W ten sposób tworzą się zgrany zespół i odpowiednie porozumienie w czasie procesu wdrożenia. Jesteśmy gotowi wykonać wdrożenie pilotażowe (Proof of concept), aby zaprezentować nasze kompetencje.

Jeśli klient widzi szybko efekty naszej współpracy – lepiej ocenia naszą pracę

Co robimy ?

Specjalizujemy się w budowie rozwiązań analitycznych, predyktywnych a także wdrażamy narzędzia klasy Enterprise Planning (Planowanie i budżetowanie).

Praca analityczna sprawia nam wiele przyjemności a naszą pasją jest odkrywanie informacji ukrytych w olbrzymich wolumenach danych. Lubimy dostarczyć naszym klientom nowych możliwości, które przekładają się na poprawę ich biznesu.

Zespół świadczy usługi kompleksowych wdrożeń rozwiązań analitycznych oraz usługi doradcze podczas wyboru odpowiedniej platformy. Doświadczenie naszych certyfikowanych konsultantów pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych problemów związanych z wyborem i wdrożeniem samych systemów. Nasza metodyka wymuszą stosowanie dobrych praktyk podczas całego procesu wdrożenia i współpracy z klientem.

W pracy z danymi najbardziej podoba nam się świat nowych możliwości, które odkrywamy.

Poznaj nasze rozwiązania

 power bi

Power BI -  Dedykowana platforma w chmurze Microsoft do analizowania, modelowania i wizualizacji danych przy użyciu dynamicznych pulpitów. Power BI posiada wbudowane mechanizmy do pobierania i przetwarzania danych z wielu źródeł.

 cognos analytics

Cognos Analytics - Oprogramowanie bazujące na otwartej platformie klasy korporacyjnej, które spełnia wszystkie wymogi w zakresie raportowania i  inteligentnej analizy danych oraz pomiarów efektywności przedsiębiorstwa.

 cognos TM1

Cognos TM1- Korporacyjne oprogramowanie planistyczne, które udostępnia kompletne, dynamiczne środowisko do opracowywania planów, prognoz oraz budżetów.

Zła informacja podana odpowiednio wcześnie staje się bardzo cenna

Co możemy zrobić dla twojej firmy?

Kompleksowo zrealizujemy projekty wdrożeniowe. Począwszy od sesji analitycznych poprzez usługi deweloperskie i serwis wdrożonych rozwiązań.
Dobieramy narzędzia i technologie do wyzwań jakie przed nami po-stawicie do wyzwań jakie stawia przed nami klient.
Przeszkolimy Cię z produktów oraz wdrożonych rozwiązań, abyś w pełni mógł skorzystać z dostarczonych produktów.

Daj nam znać o swoich potrzebach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami