Status Gold kompetencji świadczy o głębokiej wiedzy technicznej i stałemu zdobywaniu wiedzy Partnera w obszarze technologii Microsoft. 

O nadaniu statusu Gold decydują trzy czynniki - wymagany jest nie tylko odpowiedni poziom sprzedaży, ale również certyfikacje pracowników oraz referencje Klientów. Jesteśmy unikatową na polskim rynku firmą, która ma najwyższy poziom partnerstwa w najbardziej kluczowych obszarach: CRM, ERP i BI. Posiadamy kompetencje Microsoft, potwierdzone w dziewięciu kategoriach. 

Co właściwie oznacza status Gold w poszczególnych obszarach?

  • Gold Enterprise Resource Planning

Certyfikat ERP udowadnia nasze umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu najbardziej rozległych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwiamy Klientom zarządzanie procesami biznesowymi i podejmowanie optymalnych decyzji. Specjalizujemy się we wszystkich obszarach ERP – od magazynowania, przez produkcję i sprzedaż, aż po księgowość.

  • Gold Cloud Customer Relationship Management

Dynamics 365 zapewnia pełne spektrum działań związanych z zarządzaniem relacjami z Klientami. Posiadamy umiejętności i doświadczenie we wszystkich obszarach customer engagement. Dostarczamy nowoczesne, inteligentne doświadczenia i usługi łączące wszystkie dane w całej organizacji, aby pomóc Klientom w podejmowaniu lepszych, szybszych decyzji i osiąganiu optymalnych wyników.

  • Gold Data Analytics

Dzięki kompetencjom w zakresie analizy danych, wyróżniamy się jako specjaliści w dziedzinie Business Intelligence i Big Data. Za pomocą interaktywnych raportów Power BI efektywnie wykorzystujemy zgromadzone dane i zapewniamy ich dogłębną, inteligentną analizę w czasie rzeczywistym.

  • Gold Data Platform

Jesteśmy specjalistami w zakresie baz danych SQL oraz Big Data w infrastrukturze Klienta i środowisku hybrydowym. Doradzamy Klientom w zakresie ich potrzeb biznesowych, projektujemy, rozwijamy i administrujemy platformami danych. Nasi Klienci mogą wprowadzać innowacje i konkurować na rynku dzięki podejmowaniu decyzji w oparciu o zgromadzone na platformie dane.

  • Gold DevOps

Jesteśmy ekspertami w przyspieszaniu innowacji w organizacjach. Dostarczamy rozwiązania zarówno w infrastrukturze Klienta jak i w chmurze Azure. Kompetencje DevOps potwierdzają doświadczenie Partnerów w definiowaniu, budowaniu, zarządzaniu i wdrażaniu oprogramowania poprzez wykorzystanie potężnych funkcji zarządzania cyklem życia DevOps i aplikacji platformy Microsoft.

  • Gold Cloud Platform

Ta kompetencja potwierdza nasze umiejętności w zakresie modernizacji infrastruktury oraz migracji aplikacji i danych do chmury. Specjalizujemy się w budowaniu rozwiązań analitycznych na platformach danych w chmurze. Dostarczamy usługi i budujemy produkty przy użyciu rozwiązań SaaS i PaaS dostępnych na Azure Marketplace.

  • Gold Application Development

Prawdziwą wartością w biznesie opartym na rozwiązaniach IT są Partnerzy, którzy budują wyjątkowe i spersonalizowane rozwiązania programowe. Ta kompetencja podkreśla nasze umiejętności w przeprowadzaniu cyfrowej transformacji i modernizacji istniejących aplikacji za pomocą narzędzi Microsoft, a także umieszczaniu ich w chmurze Azure.

  • Gold Datacenter

Wyróżniamy się jako dostawca usług Private Cloud, Management i Virtualization Deployment. Przekształcamy centra danych w elastyczne, skalowalne i wydajne rozwiązania.

  • Gold Windows and Devices

Wspieramy Klientów w korzystaniu z zaawansowanych funkcji zabezpieczeń i zgodności z przepisami dostępnych w systemie Windows, doradzamy jak efektywnie wykorzystać zalety płynące z inwestycji w Windows 10. Kompetencja potwierdza nasze doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań związanych z technologiami Microsoft.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji o naszych kompetencjach Microsoft

e-max.it: your social media marketing partner