Rozwiązania Business Intelligence dają szereg korzyści, dzięki którym podniesiesz efektywność w Twojej organizacji i zyskasz przewagę nad konkurencją.

Odpowiednio połączone i zaprezentowane dane umożliwią świadome analizowanie działań w firmie. Microsoft Power BI to proste w użyciu narzędzie, które pozwala w intuicyjny sposób wizualizować i analizować dane biznesowe oraz wspierać procesy raportowania. Interaktywne dashbordy dostarczają precyzyjną wiedzę na temat procesów zachodzących w przedsiębiorstwie optymalizując działania i zwiększając trafność podejmowanych decyzji.

Połącz się ze swoimi danymi

Power BI przekształca dane organizacji w szczegółowe informacje. System pozwala na połączenie z różnymi źródłami danych, niezależnie od miejsca ich przechowywania (bazy danych, pliki, systemy online). Automatycznie je pobiera przetwarzając dane w przejrzyste wizualizacje i wykresy. Power BI możemy łatwo zintegrować z innymi narzędziami, takimi jak Office 365, Google Analytics, Excel, bazą danych SQL czy danymi w chmurze. Pozwala to na szybsze i efektywne wykorzystanie zasobów, do których posiadamy dostęp w jednym miejscu.

Power BI Desktop a usługa Power BI

Rozwiązanie Power BI pozwala na pracę na lokalnej maszynie (on-premise) oraz w chmurze, doskonale ze sobą współpracując. Aplikacja Power BI Desktop to kompletne i skuteczne narzędzie do tworzenia interaktywnych raportów i analiz, dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, gdzie dane przetwarzane są w pamięci operacyjnej komputera. Przy pomocy tej wersji systemu stworzymy połączenie z wieloma źródłami danych. Utworzone raporty możemy publikować w usłudze Power BI. Usługa umożliwia współpracę członków zespołu nad raportami oraz udostępnienie ich innym użytkownikom. Dodatkowo dostarcza wiele rozwiązań do pracy zespołowej, w tym zarządzanie uprawnieniami, dostęp mobilny, możliwość komentowania rezultatów lub wysyłanie powiadomień na podstawie danych.

Elastyczny dostęp mobilny

Power BI dostępny jest przez przeglądarkę i aplikację na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu możliwe jest przeglądanie raportów z dowolnego miejsca na żywo bezpośrednio z telefonu czy tabletu. Wszystkie powiązane pulpity nawigacyjne i raporty są dostępne w jednym miejscu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji o systemach BI i o tym, jak przebiega wdrożenie

e-max.it: your social media marketing partner