Zespół ERP wspiera naszych Klientów w zarządzaniu wszystkimi działami i zasobami firmy. Jego głównym zadaniem jest przede wszystkim oszczędność czasu i redukcja kosztów.

Dzięki wdrożeniu zintegrowanego systemu ERP możemy analizować i przewidywać zmiany zachodzące na rynku i dostosowywać do nich organizację przedsiębiorstwa.

Na rynku dostępnych jest wiele tego rodzaju rozwiązań, pozwalających przeprowadzić efektywne wdrożenia ERP. Co sprawia, że system Microsoft Dynamics 365 wyróżnia się na tle konkurencji? Program Dynamics 365 łączy w sobie unikalny zestaw możliwości dla organizacji:

1. Purpose-built – Twórz system na miarę swoich potrzeb. Zacznij od modułów, których potrzebujesz, a następnie rozszerzaj i dodawaj kolejne elementy z programu. Wszystko w Twoim własnym tempie. Korzystaj z aplikacji pasujących do Twojej branży i konkretnych ról.

2. Productive – Zwiększ produktywność pracowników dzięki intuicyjnym narzędziom oprogramowania. Popraw efektywność zespołu za pomocą jednej, zintegrowanej platformy dostępnej dla każdego pracownika w dowolnym miejscu i czasie.

3. Intelligent – Korzystaj z zalet wbudowanej sztucznej inteligencji, która proaktywnie prowadzi Cię do optymalnych działań. Wykorzystaj zaawansowane narzędzia analityczne programu i Internet of Things. Podejmuj kroki zapobiegawcze zanim wystąpi problem.

4. Adaptable – Rozszerzaj, dostosowuj, transformuj. Rozwijaj możliwości korzystając z nowoczesnej, spójnej i rozszerzalnej platformy. Integruj i synchronizuj rozwiązania klasy ERP z tymi, które już są obecne w Twojej firmie, aby stworzyć zintegrowany system.

Narzędzia programu ERP wspierają między innymi produkcję, finanse, sprzedaż i dystrybucję oraz zarządzanie kapitałem ludzkim. Dzięki automatyzacji procesów produkcyjnych, logistycznych oraz księgowych, uniezależniamy się od błędów ludzkich. Oprogramowanie klasy ERP oferowane przez Microsoft umożliwia łatwiejsze i efektywniejsze koordynowanie najważniejszymi procesami wewnątrz firmy. Rozważ jego wdrożenie w swoim przedsiębiorstwie!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji o systemach ERP i o tym, jak przebiega wdrożenie

Przeczytaj także inne wpisy z tej kategorii: 

e-max.it: your social media marketing partner