Dlaczego Bonair?
Ponieważ oferujemy Ci:

Przyjazną atmosferę pracy

Motto naszej firmy „Together do IT” to nie tylko hasło, ale też wyznacznik kultury organizacyjnej. Dobra atmosfera w pracy umożliwia nam swobodę działania i wspólne prowadzenie projektów.

Rozwój kompetencji

Dzięki współpracy z doświadczonymi mentorami jesteśmy kuźnią talentów. Znajdź z nami swoją ścieżką kariery: od praktykanta / juniora programisty do projektanta / architekta lub od stanowiska praktykanta / juniora programisty do stanowiska team lidera / osoby zarządzającej zespołem albo Project Managera. Możesz zacząć od stanowiska konsultanta juniora i zmierzać do roli konsultanta wiodącego czy architekta projektu. U nas zawsze znajdziesz miejsce na szczycie.

Dostęp do wiedzy Microsoft i IBM

Będziemy wspierać Twój rozwój poprzez dostęp do wiedzy Microsoft i IBM oraz możliwość zdobywania certyfikatów Microsoft i IBM. Chętnie też podzielimy się z Tobą wiedzą na spotkaniach zespołów czy na wewnętrznych szkoleniach.

Udziału w prestiżowych projektach

Realizując największe i najtrudniejsze projekty w technologii Microsoft Dynamics zdobywamy nagrody partnerskie Microsoft. Podejmując się tych zadań wykorzystujemy najnowsze technologie, a lista klientów, którzy nam zaufali wciąż rośnie.

Zwinną metodykę wdrożeń

Nie znajdziesz u Nas rozbudowanych struktur. Zgodnie z Manifestem Agile przedkładamy reagowanie na zmianę ponad trzymanie się planu. Wolimy działające oprogramowanie zamiast wyczerpującej dokumentacji. Stawiamy na ludzi i interakcje między nimi ponad procesy i narzędzia.

Elastyczność form współpracy

Oferujemy formy zatrudnienia dopasowane do Twoich potrzeb. Szukasz zrównoważenia zasad i poświęconego na Twoją pracę czasu?- Podpisz z nami umowę o pracę. Prowadzisz firmę, wolisz inny sposób rozliczenia? Zacznij współpracę B2B. Jesteś studentem, potrzebujesz elastycznie zaplanować swój dzień? Zdecyduj się na zlecenie lub umowę o dzieło.

 

Proces rekrutacji Oferty pracy/Oferty praktyk

Wykorzystujemy

microsoft partner wpartner roku 2017
technologie

Kim jesteśmy

Jesteśmy pasjonatami i ekspertami technologii Microsoft i IBM (Dynamics 365, Dynamics CRM, Dynamics AX, Office 365, Power BI, .NET, SQL Server, SSIS, SSRS, SSAS i wielu, wielu innych).

Od blisko 27 lat jesteśmy dostawcą usług wdrożeniowych w obszarach ERP, BI i CRM. Zatrudniamy ponad stu specjalistów, którzy tworzą zgrane zespoły.

To dzięki takim osobom możemy prowadzić najbardziej złożone i wieloobszarowe projekty wdrożeniowe.

W zgranym zespole każdy osiąga więcej

Together do IT

Wyróżnia nas wszechstronność Poznaj nasze zespoły CRM,BI,ERP i Serwis

Proces rekrutacji

Szukamy pasjonatów i ekspertów technologii Microsoft i IBM.

Osób, które są kreatywne i nastawione na osiągnięcie celu, mają proaktywną postawę.

Profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem jak i tych stawiających pierwsze kroki w branży.

Czekamy na Ciebie!

Oferty pracy/Oferty praktyk

Krok 1

Wyślij CV

Zastanawiasz się, jak pokierować swoją dalszą karierą zawodową? Bonair pomoże Ci rozwinąć nowe umiejętności i zdobyć doświadczenie przy ciekawych projektach. Sprawdź nasze oferty pracy. Znalazłeś coś dla siebie? Aplikuj!

hr 1

Krok 2

Test kompetencji

Zostałeś zaproszony na rozmowę, podczas której zostaną sprawdzone Twoje kompetencje w pisemnym teście. Wkrótce otrzymasz informację czy zakwalifikowałeś się do kolejnego etapu rekrutacji.

proces rekrutacji

Krok 3

Spotkanie z przełożonym

Spotkanie z przyszłym przełożonym będzie okazją do rozmowy o projektach, w których mógłbyś wesprzeć zespół i rozwinąć swoje umiejętności. Cierpliwie czekaj na wyniki rekrutacji, poinformujemy Cię niezależnie od decyzji!

proces rekrutacji

Krok 4

Witaj w Bonair

Gratulacje! Jeszcze tylko formalności i … dołączysz do zespołu Bonair.

proces rekrutacji

Oferty pracy

Jeśli chcesz do nas dołączyć to:

  • aplikuj na konkretną ofertę - jeśli masz doświadczenie i kompetencje, o których piszemy w naszych ogłoszeniach, czekamy na Twoją aplikację.
  • wyślij swoje CV, jeśli nie widzisz oferty dla siebie.

CV wraz z opisem swoich kwalifikacji i planowaną ścieżkę kariery (wskazując gdzie się widzisz ?/ co chciałbyś robić?) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dobrze napisane CV umożliwi nam dopasowanie Twoich kwalifikacji do potencjalnego miejsca pracy i kontakt w przypadku pojawienia się u nas oferty, która może Cię zainteresować.

Oferty praktyk

Jesteś studentem, znudziła Cię tylko teoria? Zapraszamy na Praktyki. Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce, zdobądź nowe umiejętności. Oferta praktyk jest dostępna cały rok. Z nami możesz zdobywać doświadczenie i kontynuować naukę.