Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą usług wdrożeniowych Microsoft Dynamics w obszarach: CRM/BI/ERP.

Posiadamy unikatowe na polskim rynku kompetencje wynikające z ponad 25 letniego doświadczenia we wdrożeniach największych projektów.

Wyróżnia nas także metodyka pracy. Od analizy potrzeb Klienta aż po serwis stajemy się poniekąd częścią jego Organizacji, usprawniając w ten sposób przebieg procesu wdrożeniowego czyniąc go zdecydowanie bardziej skutecznym.

Jako nieliczni w Polsce posiadamy zespół ponad 100 ekspertów, który pozwala nam na podejmowanie się największych wyzwań związanych z Microsoft Dynamics.

Together do IT


Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań informatycznych wspierających Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Implementacja rozwiązań informatycznych bardzo często wiąże się z kilkunastomiesięcznymi, złożonymi i niezwykle odpowiedzialnymi działaniami, które często w praktyce mocno weryfikują przyjęte wcześniej założenia. Wówczas najważniejszą wartością jest zespół. Wybór dostawcy czy partnera biznesowego to dopiero początek wspólnej drogi, która tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaufaniu i współpracy może zakończyć się sukcesem. Dlatego też "Together do IT" ma za zadanie podkreślać konieczność ścisłej współpracy pomiędzy nami, jako dostawcą, a naszymi Klientami i partnerami biznesowymi. Odnosi się ono właśnie do wspólnej pracy, która jest dla nas największą wartością w każdym realizowanym projekcie i tylko dzięki niej możemy mówić o sukcesie.

Naszym celem jest osiągnięcie statusu najchętniej wybieranego Partnera Microsoft Dynamics 365

Referencje

e-max.it: your social media marketing partner