Microsoft Gold Certified
Skontaktuj się z nami
+48 22 549 65 50

Kim jesteśmy ?

Wzięliśmy udział w międzynarodowej Konferencji Microsoft Inspire 2017 - największym wydarzeniu dla partnerów. Walter E. Washington Convention Center w dniach 9 – 13 lipca zgromadziło 17 tys. gości, w tym ponad 120 osobową grupę Partnerów z Polski. Nasza obecność na konferencji miała dla nas ogromne znaczenie.

Bonair zakończył wdrożenie Microsoft Dynamics AX 2012 R3 w Grupie Selena. Projekt objął 8 spółek Grupy. System Microsoft Dynamics AX stanowi wsparcie w obsłudze wszystkich kluczowych procesów biznesowych Grupy Selena – w szczególności Intercompany , WMS, produkcja . Bonair i Selena kontynuują współpracę w ramach umów na serwis i rozwój wdrożonego Systemu.

Newsletter


BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie oferuje możliwość zrezygnowania z otrzymywania newsletterów. Sposób usunięcia zamieszczony w instrukcji załączonej do treści wiadomości wysyłanych przez BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie
  • Napisz do naszych konsultantów

    BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Bonair) niniejszym informuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym. Więcej informacji pod formularzem kontaktowym.
Kontakt