Microsoft Gold Certified
Skontaktuj się z nami
+48 22 549 65 50

Kim jesteśmy ?

Stale zmieniająca się rzeczywistość rynkowa stawia przed nami nowe wyzwania. Od lat nieustannie rozwijamy się, realizujemy naszą strategię biznesową, konsekwentnie dążąc do utrzymania pozycji lidera w obszarze biznesowych aplikacji Microsoft w Polsce, jak i do zapewnienia zaplecza dla projektów międzynarodowych.

Od lat jesteśmy liderem na rynku projektów HCM. Rozwijamy się wraz z dynamicznym postępem technologicznym i z Microsoft Dynamics 365. HumanCapital365 jest kontynuacją wcześniejszej wersji Honoraria AX, a teraz dostępny również na AppSource!

Wczoraj zakończyła się konferencja Microsoft ONE dla Partnerów w Polsce. To coroczny event stanowiący podsumowanie minionych 12 miesięcy a także prezentacja planów i strategii na kolejny okres. Jednym z elementów jest zawsze nagrodzenie przez Microsoft najlepszych Partnerów w poszczególnych kategoriach.

Newsletter


BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie oferuje możliwość zrezygnowania z otrzymywania newsletterów. Sposób usunięcia zamieszczony w instrukcji załączonej do treści wiadomości wysyłanych przez BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie