W Wiśle, w dniach 21-24 listopada 2017 r. odbywa się coroczna, już XVI edycja Konferencji „Systemy Informatyczne w Energetyce”.

Wydarzenie stało się największym spotkaniem branży energetycznej w obszarze informatyki. Tematem przewodnim tegorocznej Konferencji jest bezpieczeństwo sieci energetycznej w kontekście ogromnego jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną.

Uczestnictwo w Konferencji było dla nas wręcz priorytetowe ze względu na to, że Bonair został oficjalnym Partnerem Claroty w Polsce. Platforma Claroty zapewnia bezpieczeństwo sieci przemysłowych (OT), umożliwiając Klientom zabezpieczanie i optymalizację przemysłowych sieci sterowania, kierujących pracą wrażliwych obiektów infrastrukturalnych.

Nasi reprezentanci aktywnie uczestniczą w wydarzeniu, nie tylko za sprawą stoiska. Bonair podzieli się swoją wiedzą podczas prelekcji ​„Bezpieczeństwo w środowiskach OT - Jak wykryć ukrytą informację oraz wygenerować operacyjne zalecenia w celu zabezpieczenia i optymalizacji nawet najbardziej skomplikowanego środowiska OT”.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://siwe.ptpiree.pl/.

Zobacz naszą relację na Facebook i LinkedIn.

e-max.it: your social media marketing partner