Wczoraj zakończyła się konferencja Microsoft ONE dla Partnerów w Polsce. To coroczny event stanowiący podsumowanie minionych 12 miesięcy a także prezentacja planów i strategii na kolejny okres. Jednym z elementów jest zawsze nagrodzenie przez Microsoft najlepszych Partnerów w poszczególnych kategoriach.

Miło jest nam poinformować, że ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce w rankingu Partnerów Microsoft zajmujących się rozwiązaniami Dynamics 365. W tym roku to o tyle szczególne, że zostaliśmy Partnerem Roku Dynamics 365  - dla całej grupy produktowej Dynamics a jednocześnie zostaliśmy wyróżnieni jako jeden z 8 najważniejszych dla Microsoft Partnerów w Polsce.

uciete20181009 142926

Jednocześnie złożoność i skala projektów jakie realizujemy wyróżnia nas nie tylko na tle Polski ale także w Europie i na świecie. To co nas odróżnia od innych partnerów to nie tylko gotowość do podejmowania się trudnych przedsięwzięć – które z sukcesem realizujemy – o czym na sesjach w trakcie konferencji opowiadaliśmy wspólnie z Wojciechem Knapikiem - CIO IT z firmy Selena.

Jesteśmy najlepszym zespołem w Polsce i niewątpliwie jest to powód do dużej satysfakcji. Jednocześnie jest to duże wyzwanie, żeby być jeszcze lepszym i utrzymać tą pozycję w kolejnych latach. To wyróżnienie motywuje i zobowiązuje nas do dalszej pracy. Chcemy doskonalić się i wyciągać naszą firmę na coraz wyższy poziom efektywności.

e-max.it: your social media marketing partner