Co rok Microsoft publikuje Ranking Partnerów Microsoft Dynamics, przyznając status Partnera Roku w kilku kategoriach. Dzięki temu wyróżnia najlepszych profesjonalistów w branży. Ranking bierze pod uwagę wartość sprzedaży produktów, rozwój kompetencji i aktywność marketingową. 

Od wielu lat zajmujemy czołowe miejsca wśród najlepszych firm wdrożeniowych.

Ponownie zostajemy wyróżnieni tytułem Partnera Roku 2018 Dynamics 365 for Finance and Operations!

aktualności

Ogromnie nas to cieszy, bo przy tak dynamicznie zmieniającym się rynku i nowej technologii zdołaliśmy utrzymać pozycję lidera. Doceniono nie tylko naszą sprzedaż, ale także nasz udział w rozpoznaniu i popularyzacji nowych modułów Dynamics, aktywności marketingowe i uczestnictwo w wielu konferencjach. Po raz kolejny byliśmy zaangażowani w największe projekty Dynamics 365 w Polsce, zdobywając wsparcie nowych Klientów.

Co więcej, w Rankingu Partnerów Dynamics 365 Customer Engagement, zajęliśmy 2 miejsce, tym samym poprawiając naszą pozycję z ubiegłego roku!

Oba wyróżnienia potwierdzają naszą rzetelność oraz kompetencje w zakresie Dynamics 365 w wielu obszarach. To sukces naszych Zespołów, Klientów oraz Współpracowników.

Dziękujemy za zaufanie i wspólne projekty. Mamy nadzieje na kolejny rok pełen sukcesów!

e-max.it: your social media marketing partner