Firma OTCF wybrała nowy system do wsparcia procesów biznesowych klasy ERP. To najnowsze rozwiązanie Microsoft - Dynamics 365 (dawniej Microsoft Dynamics AX) a wdrożenie zrealizuje Bonair SA.

Projekt obejmuje implementację systemu w kluczowych obszarach działalności Spółki, w tym: planowanie sprzedaży, sprzedaż i dystrybucja, planowanie kolekcji (PLM), zarządzanie siecią sklepów (Retail, POS), miękki HR (HCM) oraz płace, finanse i controlling. Z rozwiązania będzie korzystać ponad 2000 użytkowników w centrali oraz w sklepach.

OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F, 4F Junior oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody.

Bonair S.A. to wiodący partner Microsoft dla linii rozwiązań Dynamics (ERP, BI, CRM). Firma wielokrotnie wyróżniana w rankingach partnerów Microsoft w Polsce i za granicą ze statusem Gold Microsoft Partner oraz Partner Roku 2017 Microsoft Dynamics 365.

e-max.it: your social media marketing partner