13 lutego 2019 r. zespoły Poczty Polskiej i Bonair S.A. potwierdziły zakończenie z sukcesem Projektu SZ@FIR. Jest to jedno z najbardziej złożonych wdrożeń platformy ERP w chmurze i kolejny krok w cyfrowej transformacji Poczty Polskiej.

 Poczta Polska aktualności

Nie ukrywamy, że za nami jeden z ważniejszych projektów, który stanowił dla nas duże wyzwanie. Powodzenie tak złożonego przedsięwzięcia to zasługa ogromnego wysiłku i skutecznej współpracy wielu zespołów. 

Z uwagi na rangę i znaczenie klienta, oraz fakt że Poczta Polska zdecydowała się na korzystanie z chmury Microsoft, jest to najważniejsze wdrożenie w ostatnim okresie w Polsce. Tomasz Wilecki, Dyrektor Sprzedaży Microsoft Polska

System wspiera Pocztę Polską w obsłudze ponad 140 procesów z obszarów: finansów i księgowości, logistyki, zakupów i sprzedaży, obsługi nieruchomości, środków trwałych, centralne bazy kontrahentów, centralnego rejestru umów. Z nowego systemu będzie docelowo korzystać ponad 1000 użytkowników​. Przeprowadzono integrację z 26 systemami wewnętrznymi Poczty Polskiej​. Rozwiązanie zapewnia obsługę największego w Polsce pliku JPK.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner