Andrzej Wach

Andrzej Wach

Prezes Zarządu Bonair SA oraz jeden ze współzałożycieli firmy. Studia rozpoczęte na wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej ukończył na Wydziale Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Nowojorskiego w USA. Tam też zdobywał doświadczenie zawodowe w latach 80., pracując dla organizacji różnej wielkości – od startupów po globalnych liderów. 

Od 1991 roku związany z Bonair SA, gdzie zajmuje się tworzeniem nowatorskich rozwiązań, dostarczaniem wysokiej jakości usług oraz budowaniem zespołu najlepszych fachowców, pomagając klientom  w osiąganiu ich celów biznesowych.


Daniel Olejniczak

Daniel Olejniczak

Wiceprezes Zarządu Bonair SA. Związany z firmą od 2001 r. W Bonair początkowo odpowiadał za sprzedaż do kluczowych klientów, następnie pełnił funkcję Dyrektora Pionu, Dyrektora Sprzedaży oraz Członka Zarządu. W Bonair SA odpowiada za nadzór nad sprzedażą i wdrożeniami dla sektorów przemysłowego i usługowego. Doskonale zna branżę – działa w biznesie informatycznym od 1995 r.

Absolwent Politechniki Częstochowskiej, kierunku Informatyka Stosowana oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego.

Prywatnie ojciec trójki dzieci, miłośnik nurkowania oraz narciarstwa.


e-max.it: your social media marketing partner