Rozpocznij pracę
w branży IT!

Idea programu

Dzięki naszemu szkoleniu zostaniesz specjalistą IT w dziedzinie, która najbardziej Cię interesuje.

Nie wymagamy umiejętności informatycznych, a dotychczasowe doświadczenia zawodowe lub wiedza zgromadzona podczas studiów będą wyłącznie dodatkowym atutem. Obecnie poszukujemy kandydatów do programu Fellowmind Academy w Warszawie i Białymstoku w obszarach finansów, księgowości, logistyki oraz produkcji.

Okres składania wniosków: 26.08.2021-14.09.2021
Program rozpoczyna się 02 listopada 2021

Czy od dawna myślisz o zmianie branży na doradztwo IT, ale nie wiesz, jak wykonać pierwszy krok?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to program szkoleniowy Fellowmind Academy został stworzony właśnie dla Ciebie! Już na starcie oferujemy umowę o pracę. Będziesz zatrudniony bezpośrednio przez Bonair (Fellowmind).
Twoje nastawienie i motywacja do działania są dla nas kluczowe. Umiejętności informatyczne mają drugorzędne znaczenie. Doceniamy Twoje doświadczenie zawodowe i znajomość obszarów produkcji, logistyki, finansów i księgowości. Dzięki branżowemu know-how łatwo nawiążesz relacje z naszymi klientami.

Dlaczego warto wziąć udział?

 1. Atrakcyjne warunki współpracy
  już pierwszego dnia zostaniesz pełnoprawnym pracownikiem Bonair (Fellowmind) zatrudnionym na umowę o pracę.

 2. Dedykowany program szkoleniowy na drodze do profesjonalizmu
  Nasz program jest najlepszą inwestycją na początku kariery zawodowej w branży IT. Poprzez szkolenia, a także codzienną praktykę zdobędziesz cenne na rynku pracy umiejętności z zakresu wdrażania rozwiązań informatycznych.

 3. Praca przy inspirujących projektach
  Oferujemy pracę przy ciekawych i angażujących projektach z wielu branż.

 4. Wsparcie dedykowanego mentora od samego początku
  przydzielimy Ci mentora, który będzie Cię wspierał na każdym etapie programu szkoleniowego.

Szukamy konsultantów

Poszukujemy ekspertów w dwóch różnych dziedzinach.
Sprawdź poniższe lokalizacje oraz obszary szkolenia.
Pracuję w firmie technologicznej, a co ciekawe, moje wykształcenie nie jest związane z nowymi technologiami czy informatyką. Ty też możesz!

Damian Pastuszak Konsultant Finansowy

Pomagamy naszym klientom usprawniać ich biznes

Naszym głównym zadaniem jest wdrażanie najnowszych rozwiązań informatycznych opartych o technologie Microsoft wspierających i rozwijających naszych klientów.

Bonair zatrudnia w Polsce ponad 120 specjalistów IT. Firma jest częścią międzynarodowej Grupy Fellowmind. Działa ona na terenie Finlandii, Szwecji, Danii, Niemczech, Holandii i Polski, zrzeszając przeszło 1600 ekspertów. Gramy zespołowo, a dzięki postawie zwycięzców odnosimy wiele sukcesów.

Nasi konsultanci codziennie pracują dla firm, które znasz. Razem z naszymi klientami budujemy i wdrażamy rozwiązania oparte o Microsoft Dynamics wspierające księgowość, produkcję, logistykę czy usprawniające kontakt z ich odbiorcą. Łączymy w sobie silną wiedzę merytoryczną i zamiłowanie do nowych technologii, dzięki temu Tworzymy rozwiązania dokładnie dopasowane do potrzeb. Rola konsultanta polega na łączeniu pracy naszych programistów z biznesem klienta.

Weź karierę w swoje ręce

Jeśli chcesz zostać zorientowanym na potrzeby klienta konsultantem, chętnie Cię wyszkolimy w ramach programu Fellowmind Academy.
Nie musisz być gotowy do roli eksperta.
Termin składania wniosków trwa od 26 sierpnia do 12 września 2021 r.

Chcesz wskoczyć
do branży IT?

Dostępne obszary szkolenia

Nie musisz być ekspertem! Dla nas najważniejszy jest entuzjazm do uczenia się nowych rzeczy. Możesz być specjalistą w swojej dziedzinie, który chce zmienić branżę i rozpocząć swoją karierę w sektorze IT. Pomożemy Ci odnieść sukces.

Najważniejsze dla nas są: samodzielność, zaangażowanie, umiejętności komunikacyjne, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

Nastawienie i motywacja są kluczowe, a umiejętności informatyczne mają drugorzędne znaczenie. Doceniamy Twoje doświadczenie zawodowe i znajomość obszarów produkcji, logistyki, finansów i księgowości. Ponieważ będziesz uczestniczył w projektach międzynarodowych, bardzo ważna jest dobra znajomość języka angielskiego.

Jesteś kandydatem, którego szukamy, jeśli lubisz pracę z klientem, ekscytują Cię innowacyjne rozwiązania technologiczne i nieustannie chcesz uczyć się nowych rzeczy. Zostaniesz zatrudniony na umowę o pracę bezpośrednio przez Bonair (Fellowmind) i dołączysz do grona cenionych ekspertów IT.

Ścieżka 1

Jesteś zainteresowany rozwojem produkcji i logistyki?

Znasz specyfikę procesów produkcyjnych i/lub logistycznych? Czy masz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu logistyką, produkcją lub w sprzedaży, wsparciu użytkowników systemów logistycznych, WMS?

Na tym stanowisku szczególnie doceniamy praktyczne podejście i doświadczenie. Jeśli ukończyłeś studia na kierunku inżynierii przemysłowej, masz jedno z wymaganych szkoleń lub doskonale znasz specyfikę funkcjonowania łańcuchów dostaw, możesz wkrótce zostać jednym z nas.

Jako konsultant ds. logistyki i produkcji weźmiesz udział w różnorodnych projektach dla klientów z wielu sektorów. W swojej pracy będziesz rozwijać i mapować procesy produkcyjne, oraz logistyczne. W rozwiązywaniu problemów pomoże Ci oprogramowanie klasy ERP Microsoft Dynamics 365. Od kandydata oczekujemy zdolności do analitycznego myślenia i umiejętności optymalizacji działań, a także rozumienia procesów oraz łańcucha dostaw klientów.

Doceniamy

 • Doświadczenie w procesach produkcyjnych lub logistycznych
  Masz doświadczenie w procesach produkcyjnych lub logistycznych zgromadzone zarówno podczas studiów, jak i w pracy.

 • Pasja do ciągłego rozwoju i zainteresowania systemami
  Chcesz stale uczyć się nowych rzeczy i angażować się w tworzenie rozwiązań, które digitalizują i poprawiają łańcuch dostaw klienta. Jesteś zainteresowany systemami, a być może miałeś już okazję poznać systemy ERP.

Ścieżka 2

Masz doświadczenie w finansach i księgowości?

Rozliczenia, podsumowania, sprawozdania księgowe i finansowe nie są Ci obce? Chcesz wspólnie z klientami rozwijać wydajne procesy zarządzania finansami?

Masz doświadczenie w zarządzaniu procesami finansowymi? Być może pracowałeś w księgowości? Czy uczestniczyłeś w projekcie wdrożenia platformy ERP lub aktualizacji systemu raportowania? Jeśli tak, masz predyspozycje do posady konsultanta finansowego.

Na tym stanowisku zaznasz ścisłej współpracy z działem finansów i ekspertami klientów. Będziesz określać zapotrzebowanie dotyczące systemów finansowych i szukać odpowiednich rozwiązań z naszymi programistami. Pomoże Ci w tym system klasy ERP Microsoft Dynamics 365. Możesz szkolić, instruować i rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem finansami klientów w projektach wdrożeniowych systemu. Jako konsultant finansowy z pewnością odniesiesz sukces, jeśli masz umiejętność rozwiązywania problemów i czerpiesz przyjemność z uczenia się nowych rzeczy. Twoje doświadczenie w dziedzinie finansów gwarantuje, że znajdziesz wspólny język z decydentami finansowymi naszych klientów.

Doceniamy

 • Doświadczenie w dziedzinie finansów
  Posiadasz kompleksową wiedzę specjalistyczną w zakresie procesów księgowych i finansowych.

 • Pasja do ciągłego rozwoju
  Ciągle chcesz uczyć się nowych rzeczy i nie boisz się wyzwań.

Przeczytaj więcej o programie szkoleniowym Fellowmind Academy

Szkolenia eksperckie w ramach programu Fellowmind Academy pozwalają poznać specyfikę branży IT i nowych technologii w praktyce, pracując przy projektach z różnych branż, dla wielu klientów. Wszystko w pozytywnej atmosferze i duchu współpracy zespołowej. Odwiedź stronę poświęconą naszemu programowi i poznaj wszystkie szczegóły szkolenia.
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.